Njut av en semester på landsbygden med fullständig avskildhet. Semesterhuset kan rymma upp till 20 personer och alla rum har eget badrum. Det har stora tysta områden för fullständig avskildhet, perfekt för grupper.
Unga semesterfirare kommer säkert att njuta av den stora och äventyrliga lekplatsen för barn. Du kan organisera evenemang på den stora täckta terrassen.
Dra nytta av lugnet i omgivningarna för att koppla av och fly från vardagens stress och jäkt. Härifrån kan du också gå på vackra vandringsturer genom det intressanta området och hitta imponerande klippformationer, fauna och flora. Du når havet i Alcossebre på bara 20 minuter med bil.
Utan tvekan det bästa alternativet för några dagar av fullständig avskildhet i en grupp med underbar utsikt över bergslandskapet.