

Semesterhus
Kollerup
C7208
Semesterhus - Kollerup , Danmark
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Trevligt stort semesterhus med lämplig inredning för två familjer. I mitten av huset finns ett centralt utrymme för att samlas. Du tittar på tv via Chromecast. Huset är det sista på en återvändsgränd och högst upp på en sluttning, mitt i ett fritidshusområde. Gården ligger mellan staden och havet. En perfekt bas för bad i det vackra Nordsjön, golf på den lokala 18-håls golfbanan, promenader i vacker natur och för att prova de bästa MTB-vägarna i Danmark. Lär också känna den intressanta naturen i Fosdalen och vid Bulbjerg. Den närmaste MTB-rutten från huset ligger bara 2 minuter bort i Kollerup. Du kan tvätta och förvara dina cyklar i husets tvättstuga.
Funktioner
Braskamin
Dammsugare
Diskmaskin
Energisparhus Plus
Gratis p-plats på tomten : 4 Parkeringsplatser
Grill
Internet concept
Kabel-TV, tyska och skand.
Kaffebryggare
Laddare för elfordon
Rökfritt hus
Semesterhus : 111 m2
Trädgårdsmöbler
Tvättmaskin
Utsikt över landskap
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration