Ditt semesterhus i Digermulen erbjuder den perfekta tillflyktsorten för naturälskare. Huset ligger inbäddat i Lofotens idylliska landskap, lugnt och omgivet av gröna ängar och majestätiska berg. Njut av morgonsolen på terrassen medan du dricker ditt första kaffe för dagen och låter blicken vandra över den omgivande naturen. Inuti finner du en mysig atmosfär med en blandning av traditionella och moderna möbler. Vardagsrummet inbjuder till avkopplande kvällar med bekväma fåtöljer och en inbjudande soffhörna. I köket kan du tillaga kulinariska läckerheter och slå dig ner vid matbordet, där utsikten genom det stora fönstret är särskilt vacker.
Tillbringa långa sommarkvällar i trädgården och gör det bekvämt för dig på terrassen. Njut av lugnet och tystnaden, läckra grillrätter och den klara, friska luften.
Upptäck det omgivande området på vandringar som börjar precis utanför ytterdörren eller utforska den spektakulära naturen runt Hadselsfjorden. En dagsutflykt till Trollfjorden rekommenderas starkt, där du kan uppleva imponerande fjordlandskap. Eller besök de närliggande fiskebyarna för att få en inblick i den traditionella livsstilen på Lofoten.