Om du vill ha en fantastisk semester med sol och strand ska du definitivt besöka detta hus på ön vid havet. Här har ni allt nära till hands och ändå gott om lugn och avskildhet. Du vaknar till strålande solsken och en vacker dag framför dig med massor av möjligheter och upplevelser. Det är redan varmt och skönt på morgonen, och kanske vill du genast ta ett dopp i poolen framför huset?
Ni kan vandra och promenera på landsbygden och stranden ligger bara 200 meter bort, där ni kan bada och fiska. Bara 1500 meter från huset kan ni gå och handla för en mysig middag i huset, som ni kan njuta av på terrassen med panoramautsikt över havet. Om vädret är dåligt kan ni besöka den lokala vattenparken eller ta ett dopp i husets bubbelpool, eller vad sägs om en liten seglings- eller cykeltur? Andra dagar kan du unna dig något gott i den lokala restaurangen.
Andra dagar kanske du helt enkelt vill tillbringa en mysig dag i huset vid poolen eller på den täckta terrassen. Här kan du njuta av solen med en fantastisk utsikt över det kroatiska fastlandet och det azurblå havet.