Båten är tillgänglig från mitten av april till slutet av september


Semesterhus
Langangen
N36691
Semesterhus - Langangen , Norge
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Ett fantastiskt semesterhus med ett helt magnifikt läge precis vid havet i Langangsfjorden. Den stora trädgården med flera sittplatser är också imponerande. Huset har en egen brygga med båt och bra fiskeplatser. Besök Porsgrunn med sitt porslinsmuseum. Det korta avståndet till Torps flygplats är också ett plus, liksom närheten till färjeterminalen i Larvik. Det finns gott om aktiviteter: golfbana i Larvik för vuxna, Bø Sommerland för stora och små barn! Avkopplande eller aktiv semester? I vilket fall som helst erbjuder detta semesterhus de bästa förutsättningarna för en balanserad semester.
Båten är tillgänglig från mitten av april till slutet av september
Båten är tillgänglig från mitten av april till slutet av september
Features
Dammsugare
Diskmaskin
Fjord
Gratis carport på tomten : 2 Parkeringsplatser
Grill
Kaffebryggare
Naturtomt/trädgård : 2000 m2
Panoramautsikt över vatten
Parabol, tyska och skand.
Plats utomhus för fiskrensning
Rökfritt hus
Semesterhus : 98 m2
Trädgårdsmöbler
Tvättmaskin
WiFi
Öppen spis
Location
Holiday home information
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Tips för fiske
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Explore
Destinationer
Inspiration