

Semesterlägenhet
St. Leonhard/ Pitztal
ATI303
Semesterlägenhet - St. Leonhard/ Pitztal , Österrike
- Sleeps up to 5
- 1 bedroom
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Vackra semesterlägenheter (ATI303+ATI310) i ett alpint läge i Pitztal. Här bor du bekvämt och välutrustat i ett familjeägt hus. Tvättmaskin/torktumlare mot en avgift. Bastu i huset. Lägenhet ATI303 har en terrass i markplan, lägenhet ATI310 har en egen balkong. Brödsäcksservice och frukost kan bokas på begäran. Vid ankomsten får du Pitztal Leisure Pass mot en avgift (EURO 5,00), med vilket du kan utnyttja många rabatter på fritidsaktiviteter i Pitztal under din vistelse. Gratis guidade vandringar, mountainbikeutflykter och barnklubb. Hundar är välkomna. Katter är inte tillåtna.
Funktioner
Dammsugare
Gratis p-plats på tomten : 2 Parkeringsplatser
Grill
Kaffebryggare
Panoramautsikt Berg/Fjäll
Parabol, tyska kanaler
Rökfritt hus
Semesterlägenhet : 70 m2
Trädgårdsmöbler
WiFi
Älv/Å/Flod
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Tips för fiske
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration