Detta semesterhus är den perfekta platsen för er nästa familjesemester. Du kommer att vakna upp i ett fantastiskt hus, och du kommer att ha mycket att göra såväl som en mysig plats att koppla av på.
När du äter frukost på balkongen i det starka solskenet har du en fantastisk panoramautsikt och kan tänka på vad du vill göra idag. Stranden ligger bara 7 kilometer bort och där kan du tillbringa hela dagen. Du kan också cykla mountainbike, rida eller ta långa promenader i byn. Du kan också unna dig god mat i byn som ger dig energi inför eftermiddagen.
På eftermiddagen kan du ta en tur till hamnstaden Split. Den finns med på UNESCO:s världsarvslista och här finns palats, restauranger, shoppingmöjligheter och museer.
Efter en fantastisk dag kan du tillbringa en lugn kväll i semesterhuset. Du kan grilla medan dina barn leker på tomten. Här finns dart, bordsfotboll, rutschkana, gungor och studsmatta, och kvällen kan avrundas med ett glas vin.
Upptäck ett fantastiskt hus i en fantastisk stad med unika minnen.