

Semesterhus
Vodice-Tribunj
CDV033
Semesterhus - Vodice-Tribunj , Kroatien
- Sleeps up to 10
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Detta modernt inredda semesterhus ligger i den lugna fiskebyn Tribunj, nära havet och stranden Zamalin. Det är fördelat på två våningar, som förbinds med varandra via en utvändig trappa. I Tribunj hittar du den typiska dalmatiska stilen med stenhus och smala gator, där du hittar restauranger och tavernor där du kan smaka på det lokala köket. Dessutom är orten känd för sitt åsnekapplöpning. Besök den närliggande ön Murter och nationalparkerna Krka och Kornati. Om du letar efter underhållning och ett rikt nattliv kan du besöka Vodice, som ligger cirka 3 km bort.
Funktioner
All Inclusive
Förbrukningskostnader inkl.
Gratis p-plats på tomten : 5 Parkeringsplatser
Grill
Inhägnad tomt
Internet concept
Kaffebryggare
Rökfritt hus
Semesterhus : 100 m2
Trädgårdsmöbler
Tvättmaskin
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration