

Semesterhus
Zminj-Badnjevari
CIL318
Semesterhus - Zminj-Badnjevari , Kroatien
- Sleeps up to 5
- 1 bedroom
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Vackert renoverat semesterhus, över 100 år gammalt, i en by med endast 4 andra hus. Huset har en modern inredning, en pool och tomten är tillräckligt stor för att dina barn ska kunna leka och springa runt. Branta trappor mellan bottenvåningen och 1:a våningen. Sovrum 1 med tillhörande badrum ligger i en separat fastighet, 10 m från huvudbyggnaden. Ett av dessa 4 hus med pool tillhör hyresvärden (CIL232). Dessa hus är idealiska för familjer som vill tillbringa sin semester tillsammans, men som inte vill ge upp sitt privatliv. Området är lugnt, bara 30 minuter med bil tar dig till badorterna med sina många erbjudanden.
Funktioner
30 Flex cancellations
All Inclusive
Diskmaskin
Förbrukningskostnader inkl.
Gratis carport på tomten : 1 Parkeringsplatser
Grill
Inhägnad tomt
Kaffebryggare
Rökfritt hus
Semesterhus : 75 m2
Trädgårdsmöbler
Tvättmaskin
Utomhuspool : 32 m2
Utsikt över landskap
WiFi
Plats
Information om semesterhus
Fakta
Faciliteter
Rum
Utrustning
Uppvärmning/energi
Utanför
Närliggande
Semesterinspiration & Erbjudanden
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få inspiration och fina erbjudanden!
När du anmäler dig till vårt nyhetsbrev får du marknadsförande kommunikation från NOVASOL. Vi kommer att skicka dig våra allra bästa erbjudanden på vistelser i våra semesterboenden, samt inspiration för din nästa semester, kundfördelar från våra partners och bjuda in dig att delta i tävlingar.
Du kan avprenumerera när du vill genom att klicka på länken för avanmälan i våra nyhetsbrev. Vi kommer att behandla din information i enlighet med vår personuppgiftspolicy.
Utforska
Destinationer
Inspiration